Ledere

Ledere

Her kan du se kontakt adresser til lederne hos Nakskovspejderne

23233707Funktion Navn & adresse Tlfnr E-mail adresse
Gruppeled: Steen Petersen, Jødevej 37 ,4900 Nakskov 23989687 steen@nakskovspejderne.dk
Mikrober:
Pt. ingen mikrobe afdeling
Mikro:
MIKL Henriette Hansen, Meltoftevej 14 ,4900 Nakskov 22775266 henhan9@gmail.com
MIKA Martin Jensen, Stormarks Alle 22 ,4900 Nakskov 29913515 stormarksalle22@outlook.dk
MIKA Vibeke Thomsen, Tornskadevej 597 ,4900 Nakskov 23744615 jvibberthomsen@gmail.com
Mini:
MINL Jonna Olsen, Hardenbergvej 18 ,4900 Nakskov 26653875 jonna@nakskovspejderne.dk
MINA Anette Lund, Baldersvej 2 ,4900 Nakskov 28428595 anette@nakskovspejderne.dk
MINA Helle Petersen, Jødevej 37 ,4900 Nakskov 23439687 helle@nakskovspejderne.dk
Junior:
JL Henriette Hansen, Meltoftevej 14 ,4900 Nakskov 22775266 henhan9@gmail.com
JA Erik Jensen, Rosenvænget 8B St.Tv. ,4900 Nakskov 54925404 rejensen@hotmail.dk
JA Karina Langhoff, Vindøvej 36 ,4912 Harpelunde 23233707 zonep.karina@gmail.com
JA Chano Rosenstand Petersen, Vejlegadebro 4 st.tv. ,4900 Nakskov 28775931 chanorpetersen@gmail.com
GH Christian Gundersen, Østre Alle 15, 4900 Nakskov 22967477 farfaragundersen@gmail.com
GH Henrik Brian Johansen, Branderslevvvej 84 ,4900 Nakskov 42737422 bullerogmullemor@gmail.com
GH Dennis Nørholm Thef, Ahornsvej 16 ,4900 Nakskov 23746004 dennisnt@live.dk
Troppen:
TL John Larsen, Tårsvej 83 ,4912 Harpelunde 29271427 john69@mail.dk
TA Charlotte M. Larsen, Tårsvej 83 ,4912 Harpelunde 21488985 c.m.n@mail.dk
Senior:
Pt. Ingen senior afdeling